Arama
Oturum aç
İlanlarınızı dgMarket.com.tr sitesinde yayınlamak ister misiniz?
tıklayınız...

Koşul ve Şartlar

1. Koşulların Kabulü  

dgMarket® ("Hizmet"), DGMarket Inc. ("DGMarket" veya "Biz") tarafından sağlanan internet tabanlı bir bilgi hizmetidir. dgMarket ’e üye olup kullanıyorsanız (“Kullanıcı” veya “Siz”), sitemizin kullanım Koşul ve Şartlar’ını kabul etmiş sayılırsınız. DGMarket, bu koşulları haber vermeksizin değiştirebilir. Değişen koşullar bu sayfada görünecektir. dgMarket’ i kullanım koşullarında değişik yapılmasını takiben kullanırsanız, değişiklikler ile de yükümlü olduğunuzu kabul edersiniz. dgMarket hizmetlerinden faydalandığınız sürece bu sayfayı ziyaret etmenizi öneririz.  

2. Giriş ve Şifre  

Sitemize giriş e-posta adresi ve şifre ile yapılmaktadır. Kullanıcılar bu bilgileri başkaları ile paylaşamazlar, başkasının e-posta adresi ve şifresi ile giriş yapamazlar. Giriş bilgisinin saklanmasında kullanıcının kendisi sorumludur. Yetkisiz üyelik girişi ve şifre kullanımı olduğunda, en kısa sürede dgMarket haberdar edilmelidir.  

3. Ücretler, Ödemeler ve İptal Etme Hükümleri  

Siteyi kısıtlamasız kullanım (abonelik) ücrete tabidir. Kullanıcılar abone olmak için sitede belitilen "Abonelik Seçenekleri" içinden tercihte bulunabilirler. DGMarket hizmet ücretlerini istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir ve bu değişiklik sitede abonelik seçeneklerinde yayınlanır. Hizmetin kullanımı devam ederken oluşacak fiyat değişikliklerinin kullanıcının peşinen kabul ettiği var sayılır. Aboneler kendilerine gelen abonelik konfirmasyon e-postasında olan bilgilerdeki eksiklik , değişiklik, yanlışlık için 30 gün içinde DGMarket e başvurmalıdırlar. Bu süreden sonra bu bilgilerin kesin doğru olduğu kabul edilir.

4. Telif Hakkı ve Kullanım Kısıtlamaları

dgMarket’te yayınlanan bilgiler, DGMarket ’ in ve lisanslı iş ortaklarının malıdır ve telif hakları yasasınca korunmaktadır. dgMarket’ten alınan bilgiler ticari amaçla kullanılmadığı takdirde gösterilebilir, formatı değiştirilebilir ve çıktısı alınabilir. DGMarket izni alınmadan bu bilgiler çoğaltılamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz, satılamaz, basılamaz. Ancak, dgMarket hizmetleri ve bilgileri, kısıtlı bir kitleye, elektronik olmayan bir yolla ve ticari amaç taşımadan özel durumlarda referans şeklinde kullanılabilir; memorandum, rapor ve sunumlar içinde yer alabilir. İşbu memorandum, rapor ve sunumlarda, yapılan alıntıların telif haklarının dgMarket in olduğu belirtilmeli, “DGMarket, Inc. in izni ile kullanılmıştır" şeklinde ibare eklenmelidir. dgMarket’te yayınlanan hiçbir bilgi, “DGMarket, Inc. “ den izin alınmadan haber gruplarında, e-posta gruplarında ve elektronik bültenlerde yayınlanamaz. DGMarket, Koşul ve Şartlar daki her hangi bir hükme uyulmaması halinde kullanıcının üyeliğinin sona erdirilebilme hakkını elinde tutar. DGMarket, kullanılan bilgilerin doğruluğunun belgelenmesinde sorun çıkarsa kullanıcının üyeliği iptal edebilir ya da bu bilgilerin doğruluğunun belgelenmesini kullanıcıdan talep edebilir.

5. Sınırlı Sorumluluk ve Yükümlülükler

Bilgilerin bir çok kaynaktan toplanmasından ve elektronik dağıtımın doğal tehlikelerinden dolayı, işbu bilgilerde ve dgMarket’te gecikmeler, hatalar ve eksiklikler olabilir. DGMARKET FOUNDATION, INC VE BAĞLI ŞİRKETLERİ, ACENTALARI VE LİSANSÖRLERİ VERİLEN HİZMETİN VEYA VERİLEN HİZMET KANALI İLE EDİNİLMİŞ BİLGİ VE HABERLERİN DOĞRULUĞUNU, EKSİKSİZLİĞİNİ, GÜNCELLİĞİNİ, ZARARSIZLIĞINI, TİCARİ DEĞERİNİ, BELİRLİ BİR AMAÇ İÇİN UYGUNLUĞUNU GARANTİ EDEMEZ VE ETMEMEKTEDİR. NE DGMARKET FOUNDATION, INC NE DE BAĞLI ŞİRKETLERİ,ACENTALARI VEYA LİSANSÖRLERİNDEN HERHANGİ BİRİ, SİZE VEYA BAŞKA HERHANGİ BİRİNE KARŞI, KISMEN VEYA TAMAMEN, BU HİZMETİN VE BU HİZMET KANALI İLE EDİNİLEN HABER VE BİLGİLERİN TEDARİKİ, DERLENMESİ, TERCÜMESİ, TOPLANMASI VEYA ULAŞTIRILMASI SIRASINDA KENDİ KONTROLU DIŞINDA VUKU BULABİLECEK BEKLENMEYEN OLAY VE İHMALLERDEN DOĞABİLECEK KAYIP VEYA ZARARLARDAN SORUMLU TUTULAMAZLAR. DGMARKET FOUNDATION, INC ,BAĞLI ŞİRKETLERİ, ACENTALARI VEYA LİSANSÖRLERİ, HİÇBİR ŞART ALTINDA, SİZE VEYA HERHANGİ BİRİNE KARŞI, BU BİLGİLERE DAYANARAK ALACAĞINIZ KARARLAR VEYA YAPACAĞINIZ HAREKETLER NEDENİ İLE VEYA BUNLARA BAĞLI YADA MÜNFERİT YADA BENZER ZARARLAR NEDENİ İLE, BU ZARARLARIN OLABİLİRLİĞİ KONUSUNDA BİLGİLİ BİLE OLSALAR, SORUMLU TUTULAMAZLAR. DGMARKET FOUNDATION, INC’İN,BAĞLI ŞİRKETLERİN, ACENTALARIN VE LİSANSÖRLERİN, HERHANGİ BİR HUKUKİ TALEP (SÖZLEŞME VEYA DİĞER) SONUNDA, EĞER VARSA, DOĞABİLECEK VE HERHANGİ BİR ŞEKİLDE BU HİZMETLE VEYA HİZMET KANALI İLE EDİNİLMİŞ BİLGİLERLE BAĞLANTILI YÜKÜMLÜLÜKLERİNİN, BU HİZMET İÇİN VAKFA ÖDEDİĞİNİZ BEDEL İLE SINIRLI OLACAĞINI PEŞİNEN KABUL ETMEKTESİNİZ.

6. Diğer

DGMarket, istediği zaman size haber vermeden dgMarket’i değistirebilir ve durdurabilir veya sizin kullanmanızı engelleyebilir. Bu anlaşma size özeldir, haklarınızı ve sorumluluklarınızı başkasına devredemezsiniz. İşbu anlaşmanın herhangi bir hükmü hukuka aykırıysa, diğer hükümlülükler geçerliliğini ve yaptırımlarını tam olarak sürdürmeye devam ederler. İşbu anlaşma, tüm telif hakları, ve sizin haklarınız ve yükümlülükleriniz Amerika Birleşik Devletleri fedaral mahkemeleri veya District of Colombia yasaları hükümleri altındadır.